Eleganckie podziękowania na chrzest – ciekawe wzory

Żeby organizacja uroczystości chrztu świętego była porywająca należałoby uwzględnić w niej podziękowania dla gości. Wolno mieć pewność, że upominek spodoba się gościom – gołębica lub też serce świetnie wpisuje się w symbolikę chrztu świętego, a wykonanie jest niezwykle pieczołowite.

Wyjątkowości dodaje tym podziękowaniom możliwość ich personalizacji, do jakiej serdecznie zachęcamy. Na domiar tego, oferowane przez nas podziękowania to nie jedynie pamiątka z drzewa, ale także jako magnes praktyczny dodatek do wyposażenia kuchni. Read more „Eleganckie podziękowania na chrzest – ciekawe wzory”

Unikalne podziękowania dla gości weselnych – różne wzory

Cudne podziękowania dla gości ślubnych w kształcie serca bądź gołębia – to nasza propozycja. Dbamy o to, by były wykonane na ściśle mówiąc wysokim poziomie, to właśnie dzięki czemu pięknie wyrażą wdzięczność. Opcja personalizacji oraz indywidualnego doboru grafiki uczyni, iż będą ponadprzeciętne i doskonale dopasowane do motywu wesela.

Usytuowany z tyłu każdej pamiątki magnes to akcesoryjny pozytyw, który pozwala wykorzystać ozdobę także w praktyce. Należałoby zamówić sobie o jedną więcej sztukę, żeby mieć też tak przygotowaną pamiątkę dla siebie. Read more „Unikalne podziękowania dla gości weselnych – różne wzory”

Przygotowania do urodzin – podziękowania dla gości

Pełna personalizacja, poprawne wykonanie, a do tego wielki wybór wzorów oraz kształtów – takie podziękowania na roczek spodobają się wszelkim gościom. Okazja pierwszych urodzin malucha to świetny moment, aby wyrazić wdzięczność wobec zaproszonych gości.

Oferowana przez nas pociągająca dekoracja to także wygodny upominek. Każdy jeden drewniany gołąbek czy też serce ma z tyłu umieszczony magnes, to właśnie dzięki któremu wolno go umieścić np. na lodówce. Ten fakt spodoba się jeszcze bardziej obdarowanym gościom. Read more „Przygotowania do urodzin – podziękowania dla gości”

Sklep internetowy z podziękowaniami dla gości na komunię

Od zaproszeń po podziękowania – w dniu Pierwszej Komunii Świętej wszystko musi być po mistrzowsku dopracowane. Jeżeli szukasz pomysłu na te drugie, mamy dla Ciebie jakże interesującą ofertę: drewniane ozdoby w kształcie gołębic czy też serduszek.

Taka symbolika nawiązuje do Ducha Świętego, a pamiątka jest tym bardziej unikalna przez fakt, iż można ją personalizować. Troszczymy się o każdy niuans, zapewniamy najwyższą jakość. Należałoby też zwrócić uwagę na fakt, iż każde jedno podziękowanie na komunię jest wzbogacone o magnes – to właśnie dzięki temu będzie także przydatnym gadżetem. Read more „Sklep internetowy z podziękowaniami dla gości na komunię”

Boho podziękowania dla gości na komunię – zawieszki, serca

Komunia Święta to istotne obrządki kościelne, które naznaczone są wieloma podniosłymi momentami. Nie da się zamaskować, że Komunia to również uroczystości powiązane z poczęstunkiem, zgromadzeniem z rodziną i okazja na wspólną celebrację tego znaczącego dnia. To także okazja, by wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Przedstawiamy personalizowany podarek, na który możemy nanieść imię, datę i sentencję dziękującą rodzinie za przybycie. Read more „Boho podziękowania dla gości na komunię – zawieszki, serca”

Bogata oferta urodzinowych podziękowań dla gości

Impreza z okazji pierwszych urodzin malucha to okazja, żeby spotkać się z bliskimi i wspólnie obchodzić to ponadprzeciętne wydarzenie. Oprócz szablonowych spraw organizacyjnych, należałoby dbać o drobne upominki, które przekażesz bliskim po zakończeniu uroczystości. Mamy prawo w tym pomóc, proponując skromny upominek – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym nadrukiem. Read more „Bogata oferta urodzinowych podziękowań dla gości”

Jakie wyjątkowe podziękowania dla gości na chrzest wybrać?

Chrzciny to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdej rodziny. Zadbaliście już o wszystkie formalności oraz poczęstunek dla rodziny? W Polsce rodzi się innowacyjny trend związany z wręczaniem drobnych prezentów w formie pamiątek z danej uroczystości. Mamy zaszczyt opisać podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. To personalizowany drobiazg, na jakim możemy nanieść dane dziecka, datę i krótką sentencję dziękującą rodzinie i bliskim za przybycie na uroczystość. Read more „Jakie wyjątkowe podziękowania dla gości na chrzest wybrać?”

Podziękowania dla gości na wesele – szeroka oferta

Śliczne oraz udane wesele to marzenie każdej pary młodej. Akurat załatwiacie wszelkie formalności i sprawy organizacyjne połączone z weselem? Nie zapomnijcie o drobnych, acz niesłychanie zgrabnych oraz miłych gestach w kierunku rodziny oraz znajomych, jacy przybędą na Waszą uroczystość. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. To tani, praktyczny oraz wybitnie przyjemny gadżet, który w personalizowany sposób podziękuje Waszym gościom weselnym za rozkoszny czas spędzony na zabawie.

Oferujemy sprzedaż magnesów w kształcie serca, które jednocześnie stanowią idealną pamiątkę dla gości. Bezpłatnie do każdej sztuki dodajemy ozdobną kopertę. Read more „Podziękowania dla gości na wesele – szeroka oferta”